728×90 Banner

Bu Gençler seninle Gurur Duyuyor Sayın Başkan

0 336

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) aldığı kararla önümüzdeki sezon TFF 3. Lig’de mücadele etmeye hak kazanan Adıyaman 1954 spor, profesyonel lige yükselmesiyle kentte sevinç yaşandı.

TFF Yönetim Kurulu Toplantısında alınan kararla, BAL Ligi’nde gruplarında şampiyon olan ile aralarında en fazla 3 puan olan 9 takım önümüzdeki yıl TFF 3. Lig’de mücadele edecek.

Bu takımlar arasında yer alan Adıyaman 1954 Spor’da  profesyonel lige yükselecek.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aydın bu mutluluğu yaşatan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Pandemi dolayısı ile müsabakaların oynanmadığını belirten Aydın, Biz daha önce Kahta 02 Spor’un 3. Lige yükselmesiyle bu sevinci yaşadık istedik ki Adıyaman 1954 spor ve diğer benze takımlarında bir üst lige çıkması, biz süreçte çok ciddi bir gayret sarf ettik. Ben her iki takımın başkanlarını ve yönetiminin kutluyorum. ” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise, ” Adıyaman 1954 Spor ile Kahta 02 Spor’un bir üst lige çıkmasıyla çok mutlu olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” diye konuştu

Leave A Reply

Your email address will not be published.